SCC110050210
SCC110050210 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 10050 SO
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.76" L x 7.32" W x 5.12" H (70.00mm x 186.00mm x 130.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Solar Charger
Voltage - Nominal: 100V
Написати відгук
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 10050 SO, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.76" L x 7.32" W x 5.12" H (70.00mm x 186.00mm x 130.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Solar Charger, Voltage - Nominal: 100V, Part Status: Active.