SCC115060210
SCC115060210 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 15060-TR
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.84" L x 7.17" W x 3.58" H (250.00mm x 182.00mm x 91.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Solar Charger
Voltage - Nominal: 150V
Part Status: Active
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 15060-TR, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.84" L x 7.17" W x 3.58" H (250.00mm x 182.00mm x 91.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Solar Charger, Voltage - Nominal: 150V, Part Status: Active.