SCC115070410
SCC115070410 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT TR VE. C
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.78" L x 7.17" W x 3.62" H (248.50mm x 182.20mm x 92.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Solar Charger
Voltage - Nominal: 150V
Написати відгук
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT TR VE. C, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.78" L x 7.17" W x 3.62" H (248.50mm x 182.20mm x 92.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Solar Charger, Voltage - Nominal: 150V, Part Status: Active.