SCC115110411
SCC115110411 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 150/100-
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.06" L x 11.61" W x 8.50" H (103.00mm x 295.00mm x 216.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Solar Charger
Voltage - Nominal: 150V
Написати відгук
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 150/100-, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.06" L x 11.61" W x 8.50" H (103.00mm x 295.00mm x 216.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Solar Charger, Voltage - Nominal: 150V, Part Status: Active.