SCC125110411
SCC125110411 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 250 100-
Packaging: Box
Size / Dimension: 11.61" L x 8.42" W x 3.95" H (295.00mm x 213.90mm x 100.40mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Solar Charger
Voltage - Nominal: 250V
Part Status: Active
на замовлення 99 шт:
Написати відгук
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 250 100-, Packaging: Box, Size / Dimension: 11.61" L x 8.42" W x 3.95" H (295.00mm x 213.90mm x 100.40mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Solar Charger, Voltage - Nominal: 250V, Part Status: Active.