SCC1808X331K502TG
SCC1808X331K502TG Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
201701300917450.2017SCCSeries.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 330PF 250V X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 250V X7R 1808, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Capacitance: 330 pF.