Продукція > KYOCERA AVX > SCCR20B335SRBLE
SCCR20B335SRBLE
SCCR20B335SRBLE KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 2.7V 3.3F ESR=45mOhm 8x20mm Radial
на замовлення 1697 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук