Продукція > KYOCERA AVX > SCCS30B106PRBLE
SCCS30B106PRBLE
SCCS30B106PRBLE Kyocera AVX
AVX_SCC_LE-3084833.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 2.7V 10F 10x30mm Rad ial Low ESR
на замовлення 774 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SUPERCAP CYLINDRICAL, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +100%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Capacitance: 10 F, Voltage - Rated: 2.7 V.
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +100%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Capacitance: 10 F
Voltage - Rated: 2.7 V