Технічний опис SCD30D15DN SolaHD
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 24W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 24W, Features: IP20, Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Current - Output (Max): 800mA, 800mA, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, DC Voltage - Input (Min): 20V, DC Voltage - Input (Max): 72V.
Інші пропозиції SCD30D15DN
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|