Продукція > SOLAHD > SCD30S12-UDN
SCD30S12-UDN
SCD30S12-UDN SolaHD
1670864.pdf
Виробник: SolaHD
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Features: IP20
Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
DC Voltage - Input (Min): 20V
DC Voltage - Input (Max): 72V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Features: IP20, Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.71" H (65.0mm x 33.0mm x 120.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, DC Voltage - Input (Min): 20V, DC Voltage - Input (Max): 72V.
Інші пропозиції SCD30S12-UDN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCD30S12UDN Виробник : SolaHD 1670864.pdf Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Power (Watts): 30W
Features: IP20
Packaging: Bulk
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
DC Voltage - Input (Min): 20V
DC Voltage - Input (Max): 72V
товару немає в наявності
SCD30S12-UDN SCD30S12-UDN Виробник : SolaHD 1670864.pdf DC/DC Converters - DIN Rail Mount 30W 12V DC-DC DIN SWITCHING PS