Продукція > SOLAHD > SCD30S48-DN
SCD30S48-DN
SCD30S48-DN SolaHD
Виробник: SolaHD
Isolated DC/DC Converters DC-DC 48V @ 0.6A OUT
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 29W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 29W, Features: IP20, Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, DC Voltage - Input (Min): 20V, DC Voltage - Input (Max): 72V.
Інші пропозиції SCD30S48-DN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCD30S48-DN Виробник : SolaHD Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 29W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 29W
Features: IP20
Size / Dimension: 2.55" L x 1.29" W x 4.51" H (64.8mm x 32.8mm x 115.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
DC Voltage - Input (Min): 20V
DC Voltage - Input (Max): 72V