SCDP302G150J4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
709_PdfFile183954.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Capacitance: 15 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Capacitance: 15 pF.
Інші пропозиції SCDP302G150J4GV001E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCDP302G150J4GV001E SCDP302G150J4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-ac-safety-ul-tuv-certified.pdf Safety Capacitors SAFE 1808 15pF 5% 3KV