SCDR302W222K4GV001E
SCDR302W222K4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.115" (2.92mm)
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 250VAC X7R 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.115" (2.92mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCDR302W222K4GV001E SCDR302W222K4GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_ac_safety_ul_tuv_certified-3536972.pdf Safety Capacitors SAFE 1812 2200pF 10% 3KV