Продукція > OMEGA > SCE-10N10MP
SCE-10N10MP
SCE-10N10MP Omega
SCE_LP.pdf
Виробник: Omega
Description: SUB-PANEL FOR 10 " X 10 " ELECTR
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Metal, Steel
Thickness: 0.104" (2.64mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP55, NEMA 3R,12,13
Container Type: Enclosure
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SUB-PANEL FOR 10 " X 10 " ELECTR, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Metal, Steel, Thickness: 0.104" (2.64mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP55, NEMA 3R,12,13, Container Type: Enclosure.