Продукція > OMEGA > SCE-16EL2008LP
SCE-16EL2008LP
SCE-16EL2008LP Omega
SCE_72EL.pdf
Виробник: Omega
Description: ELECTRICAL ENCLOSURE, CARBON STE
Packaging: Bulk
Color: Gray
Size / Dimension: 20.000" L x 9.100" W (508.00mm x 231.14mm)
Material: Metal, Steel
Thickness: 0.075" (1.91mm)
Height: 16.000" (406.40mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP66, NEMA 4,12,13
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 182in² (1174cm²)
Написати відгук
Description: ELECTRICAL ENCLOSURE, CARBON STE, Packaging: Bulk, Color: Gray, Size / Dimension: 20.000" L x 9.100" W (508.00mm x 231.14mm), Material: Metal, Steel, Thickness: 0.075" (1.91mm), Height: 16.000" (406.40mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP66, NEMA 4,12,13, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 182in² (1174cm²).