Продукція > OMEGA > SCE-29VR2412
SCE-29VR2412
SCE-29VR2412 Omega
SCE-3RV.pdf
Виробник: Omega
Description: ELECTRICAL ENCLOSURE WITH RAIN H
Packaging: Bulk
Color: Gray
Size / Dimension: 24.000" L x 17.700" W (609.60mm x 449.58mm)
Material: Metal, Steel
Thickness: 0.075" (1.91mm)
Height: 29.000" (736.60mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP32, NEMA 3R
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 425in² (2743cm²)
Написати відгук
Description: ELECTRICAL ENCLOSURE WITH RAIN H, Packaging: Bulk, Color: Gray, Size / Dimension: 24.000" L x 17.700" W (609.60mm x 449.58mm), Material: Metal, Steel, Thickness: 0.075" (1.91mm), Height: 29.000" (736.60mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP32, NEMA 3R, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 425in² (2743cm²).