Продукція > OMEGA > SCE-DS30N4
SCE-DS30N4
SCE-DS30N4 Omega
SCE_72EL.pdf
Виробник: Omega
Description: DRIP SHIELD KIT FOR 30 " ELECTRI
Material: Metal, Steel
Thickness: 0.075" (1.91mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP66, NEMA 4,12,13
Написати відгук
Description: DRIP SHIELD KIT FOR 30 " ELECTRI, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Metal, Steel, Thickness: 0.075" (1.91mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP66, NEMA 4,12,13, Container Type: Enclosure.