SCED502G561K4GV001E Johanson Dielectrics Inc.
709_PdfFile157240.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.115" (2.92mm)
Capacitance: 560 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.115" (2.92mm), Capacitance: 560 pF.