SCED502W681K4GF001E
SCED502W681K4GF001E Johanson Dielectrics Inc.
emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 680PF 5KV X7R 2211
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Boardflex Sensitive
Ratings: Y2
Thickness (Max): 0.115" (2.92mm)
Capacitance: 680 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 5KV X7R 2211, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.110" W (5.72mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Boardflex Sensitive, Ratings: Y2, Thickness (Max): 0.115" (2.92mm), Capacitance: 680 pF.