Продукція > SETFUSE > SCF6125F5A250V
SCF6125F5A250V SETFUSE
Виробник: SETFUSE
Category: SMD Fuses - Others
Description: Fuse: fuse; 5A; 250VAC; quick blow; 6.3x2.7x2.7mm; SMD
Type of fuse: fuse
Current rating: 5A
Rated voltage: 250V AC
Fuse characteristics: quick blow
Fuse size: 6.3x2.7x2.7mm
Написати відгук
Category: SMD Fuses - Others, Description: Fuse: fuse; 5A; 250VAC; quick blow; 6.3x2.7x2.7mm; SMD, Type of fuse: fuse, Current rating: 5A, Rated voltage: 250V AC, Fuse characteristics: quick blow, Fuse size: 6.3x2.7x2.7mm, Mounting: SMD.