Продукція > SONG CHUAN > SCL-DPDT-C1-240VAC
SCL-DPDT-C1-240VAC
SCL-DPDT-C1-240VAC Song Chuan
201711289444959610-2307234.pdf
Виробник: Song Chuan
General Purpose Relays 2FormC DPDT 240VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 40Vac 10A DPDT plug in.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCL-DPDT-C1 240 Vac SCL-DPDT-C1 240 Vac Виробник : Song Chuan SCL-1203634.pdf General Purpose Relays 40Vac 10A DPDT plug in