SCM093000 Amphenol PCD
SCM Wire-to-Board Term Blocks.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: TERM BLOCK 9POS 5.08MM PCB
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-28 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Angled
Positions Per Level: 9
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK 9POS 5.08MM PCB, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-28 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Angled, Positions Per Level: 9, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.