SCM5B30-02
SCM5B30-02 DATAFORTH
scm5b30_31.pdf
Виробник: DATAFORTH
Description: VOLTAGE INPUT MODULES, NARROW BW
Packaging: Box
Output Type: Analog
Mounting Type: Socket Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Current - Supply: 30 mA
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VOLTAGE INPUT MODULES, NARROW BW, Packaging: Box, Output Type: Analog, Mounting Type: Socket Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Current - Supply: 30 mA.