SCM5B30-06
SCM5B30-06 DATAFORTH
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Current - Supply: 30 mA
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: VOLTAGE INPUT MODULES, NARROW BW, Packaging: Box, Output Type: Analog, Mounting Type: Socket Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Current - Supply: 30 mA.