SCM5R5105A
SCM5R5105A Sruite Electronic Technology (US)
SCM%20Series.pdf
Виробник: Sruite Electronic Technology (US)
Description: CAP 1.0F -20% +80% 5.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.189" (4.80mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 240mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Capacitance: 1 F
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 350 шт:
Написати відгук
Description: CAP 1.0F -20% +80% 5.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.189" (4.80mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 240mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Capacitance: 1 F, Voltage - Rated: 5.5 V.