SCM5R5505
SCM5R5505 Sruite Electronic Technology (US)
SCM%20Series.pdf
Виробник: Sruite Electronic Technology (US)
Description: CAP 5.0F -20% +80% 5.5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.610" (15.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 5 F
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 5995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 5.0F -20% +80% 5.5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.610" (15.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 5 F, Voltage - Rated: 5.5 V.