SCM7B35-01
SCM7B35-01 DATAFORTH
scm7b35.pdf
Виробник: DATAFORTH
Description: 2-WIRE INTERFACE MOD W/ LOOP POW
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Mounting Type: Through Hole
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 14V ~ 35V
Part Status: Active
Current - Supply: 56 mA
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2-WIRE INTERFACE MOD W/ LOOP POW, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Mounting Type: Through Hole, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 14V ~ 35V, Part Status: Active, Current - Supply: 56 mA.