SCM7B35-02
SCM7B35-02 DATAFORTH
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 14V ~ 35V
Part Status: Active
Current - Supply: 56 mA
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 2-WIRE INTERFACE MOD W/ LOOP POW, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Mounting Type: Through Hole, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 14V ~ 35V, Part Status: Active, Current - Supply: 56 mA.