Продукція > DATAFORTH > SCM7B37J-12D
SCM7B37J-12D
SCM7B37J-12D DATAFORTH
scm7b37.pdf
Виробник: DATAFORTH
Description: NON-LINEAR ISO THERMOC IN-MODULE
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 14V ~ 35V
Current - Supply: 12 mA
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: NON-LINEAR ISO THERMOC IN-MODULE, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Mounting Type: Through Hole, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 14V ~ 35V, Current - Supply: 12 mA.