Продукція > SOLAHD > SCP100S24XDVN1E
SCP100S24XDVN1E SolaHD
Виробник: SolaHD
Description: IP67 24V 100W ISOLATED OUT - EPM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 91W
Features: IP67, Universal Input
Size / Dimension: 7.00" L x 4.73" W x 1.80" H (177.8mm x 120.1mm x 45.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 267VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; 62368-1; UL 508
Current - Output 1: 3.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IP67 24V 100W ISOLATED OUT - EPM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 91W, Features: IP67, Universal Input, Size / Dimension: 7.00" L x 4.73" W x 1.80" H (177.8mm x 120.1mm x 45.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 267VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; 62368-1; UL 508, Current - Output 1: 3.8 A.
Інші пропозиції SCP100S24XDVN1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP100S24XDVN1E SCP100S24XDVN1E Виробник : SolaHD scpx-1667962.pdf AC/DC Power Modules IP67 24V 100W ISOLATED OUT EPM