Продукція > SOLAHD > SCP102D24X-C02
SCP102D24X-C02
SCP102D24X-C02 SolaHD
product-data-sheet-ip67-scpx-power-supplies-solahd-en-us-163874.pdf
Виробник: SolaHD
Description: 100WX2 4OUT 24V EXT ENV GRD PS
Packaging: Bulk
Features: IP67, Universal Input
Size / Dimension: 7.00" L x 3.27" W x 4.73" H (177.8mm x 83.1mm x 120.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 7.6 A
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 100WX2 4OUT 24V EXT ENV GRD PS, Packaging: Bulk, Features: IP67, Universal Input, Size / Dimension: 7.00" L x 3.27" W x 4.73" H (177.8mm x 83.1mm x 120.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 353 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 7.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP102D24XC02 SCP102D24XC02 Виробник : SolaHD catalog_ip67_scp_x_power_supplies_appleton_en_7771-3478239.pdf Switching Power Supplies 100Wx2 4OUT 24V EXT ENV GRD PS