Продукція > SOLAHD > SCP102D24XD02E
SCP102D24XD02E
SCP102D24XD02E SolaHD
Виробник: SolaHD
Description: IP67 24V 2X100W ISOLATED OUT - E
Power (Watts): 182W
Features: IP67, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.00" L x 4.73" W x 3.27" H (177.8mm x 120.1mm x 83.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 267VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial), Laboratory
Approval Agency: CE, cULus, UKCA
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; 62368-1; UL 508
Current - Output 1: 7.6 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IP67 24V 2X100W ISOLATED OUT - E, Power (Watts): 182W, Features: IP67, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.00" L x 4.73" W x 3.27" H (177.8mm x 120.1mm x 83.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 267VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Laboratory, Approval Agency: CE, cULus, UKCA, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; 62368-1; UL 508, Current - Output 1: 7.6 A.
Інші пропозиції SCP102D24XD02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP102D24XD02E SCP102D24XD02E Виробник : SolaHD scpx-1667962.pdf AC/DC Power Modules IP67 24V 2X100W ISOLATED OUT - EPM