Продукція > SOLAHD > SCP30D15B-DN
SCP30D15B-DN
SCP30D15B-DN SolaHD
catalog-solahd-scp-series-switched-power-supplies-en-us-163886.pdf
Виробник: SolaHD
DIN Rail Power Supplies 30W +/-15V 1.0A SLIM
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Features: IP20, Universal Input, Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 68%, Current - Output (Max): 1A, 1A, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Інші пропозиції SCP30D15B-DN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP30D15B-DN SCP30D15B-DN Виробник : SolaHD catalog-solahd-scp-series-switched-power-supplies-en-us-163886.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Features: IP20, Universal Input
Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 68%
Current - Output (Max): 1A, 1A
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V