Продукція > SOLAHD > SCP30S12-UDN
SCP30S12-UDN
SCP30S12-UDN SOLAHD
1670867.pdf
Виробник: SOLAHD
Description: SOLAHD - SCP30S12-UDN - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 30W, 2.5A, 12V
tariffCode: 85359000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SOLAHD - SCP30S12-UDN - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 30W, 2.5A, 12V, tariffCode: 85359000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Інші пропозиції SCP30S12-UDN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP30S12-UDN SCP30S12-UDN Виробник : SolaHD Emerson_872024_SCP_Series_Updated-3479251.pdf DIN Rail Power Supplies 30W 12V SW PWR SPLY DIN