Продукція > SOLAHD > SCP30S12BDN
SCP30S12BDN
SCP30S12BDN SolaHD
Виробник: SolaHD
DIN Rail Power Supplies 30W 12V 2.5A SLIM LN
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Features: IP20, Universal Input, Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Інші пропозиції SCP30S12BDN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SCP30S12B-DN Виробник : SolaHD Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Features: IP20, Universal Input
Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V