Продукція > SOLAHD > SCP30S33BUDN
SCP30S33BUDN SolaHD
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 3.3V 20W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 20W
Features: IP20, Universal Input
Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 62%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 100V
DC Voltage - Input (Max): 375V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 3.3V 20W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 20W, Features: IP20, Universal Input, Size / Dimension: 2.67" L x 1.37" W x 4.43" H (68.0mm x 35.0mm x 113.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 62%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 100V, DC Voltage - Input (Max): 375V.