Продукція > SANYOU > SCP40-S-424DMF
SCP40-S-424DMF
SCP40-S-424DMF SANYOU
SCP40-AC-Charging.pdf
Виробник: SANYOU
Category: Power Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; 4PST-NO; Ucoil: 24VDC; 40A; max.440VAC
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: 4PST-NO
Rated coil voltage: 24V DC
Contact current max.: 40A
Manufacturer series: SCP40
Coil resistance: 30Ω
Coil power consumption: 4.8W
Switched voltage: max. 30V DC; max. 440V AC
Body dimensions: 59x35x47mm
Mounting: PCB
Contact resistance: 10mΩ
AC contacts rating @R: 40A / 440V AC
Contact material: AgNi
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Power Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; 4PST-NO; Ucoil: 24VDC; 40A; max.440VAC, Type of relay: electromagnetic, Contacts configuration: 4PST-NO, Rated coil voltage: 24V DC, Contact current max.: 40A, Manufacturer series: SCP40, Coil resistance: 30Ω, Coil power consumption: 4.8W, Switched voltage: max. 30V DC; max. 440V AC, Body dimensions: 59x35x47mm, Mounting: PCB, Contact resistance: 10mΩ, AC contacts rating @R: 40A / 440V AC, Contact material: AgNi.