SCR433M920S001
SCR433M920S001 NextGen Components
3372_SCR433M920S001.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 433.92MHZ SAW RESONATOR 2 pad 20
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.035" (0.90mm)
Frequency Tolerance: ±100kHz
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 433.92 MHz
на замовлення 400000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 433.92MHZ SAW RESONATOR 2 pad 20, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.035" (0.90mm), Frequency Tolerance: ±100kHz, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 433.92 MHz.