SCT-0750-150
SCT-0750-150 Aim Dynamics
SCT-0750-SPEC-1.pdf
Виробник: Aim Dynamics
Description: 0.75" SPLIT-CORE CT 150A:333MV
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: 30Hz ~ 1kHz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Sensor Type: Current Sensor
Linearity: ±1%
For Measuring: AC
Current - Sensing: 150A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: 0.75" SPLIT-CORE CT 150A:333MV, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Unidirectional, Mounting Type: Free Hanging, Output: Ratiometric, Voltage, Frequency: 30Hz ~ 1kHz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Sensor Type: Current Sensor, Linearity: ±1%, For Measuring: AC, Current - Sensing: 150A, Part Status: Active, Number of Channels: 1.