SCT-1250-100
SCT-1250-100 Aim Dynamics
SCT-1250-SPEC-1.pdf
Виробник: Aim Dynamics
Description: MAGNELAB SCT-1.25", 100A:333MV
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: 50Hz ~ 400Hz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 600V
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
Linearity: ±1%
For Measuring: AC
Current - Sensing: 100A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 211 шт:
Написати відгук
Description: MAGNELAB SCT-1.25", 100A:333MV, Packaging: Box, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Unidirectional, Mounting Type: Free Hanging, Output: Ratiometric, Voltage, Frequency: 50Hz ~ 400Hz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 600V, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, Linearity: ±1%, For Measuring: AC, Current - Sensing: 100A, Part Status: Active, Number of Channels: 1.