SCT-NO.3-E3-0-65MM
SCT-NO.3-E3-0-65MM TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=SCT&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK TUBING .455" 4:1 BLK
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.213' (65.00mm, 2.56")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.455" (11.56mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.100" (2.54mm)
Recovered Wall Thickness: 0.090" (2.29mm)
Shrink Temperature: 110°C
Написати відгук
Description: HEATSHRINK TUBING .455" 4:1 BLK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.213' (65.00mm, 2.56"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.455" (11.56mm), Inner Diameter - Recovered: 0.100" (2.54mm), Recovered Wall Thickness: 0.090" (2.29mm), Shrink Temperature: 110°C, Shelf Life: 36 Months.