SCT010T-50-100
SCT010T-50-100 PowerUC Electronics
2024060709130614.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 50A/0.1A 1%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.024" L x 1.338" W (26.00mm x 34.00mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Type: Non-Invasive (Split Core)
Termination Style: Terminal Block
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:500
Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz
Height - Seated (Max): 1.968" (50.00mm)
Current Ratio: 500:1
Current Rating (Amps): 50 A
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 50A/0.1A 1%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.024" L x 1.338" W (26.00mm x 34.00mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Terminal Block, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:500, Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz, Height - Seated (Max): 1.968" (50.00mm), Current Ratio: 500:1, Current Rating (Amps): 50 A.