SCT013-100-50
SCT013-100-50 PowerUC Electronics
2024070108323469.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 100A/50mA 1%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:2000
Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Current Ratio: 2000:1
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100A/50mA 1%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Wire Leads with Connector, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:2000, Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz, Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Current Ratio: 2000:1, Current Rating (Amps): 10 A.