SCT013G-100
SCT013G-100 PowerUC Electronics
2024070108410526.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 100A/1V 1%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Type: Non-Invasive (Split Core)
Termination Style: RJ45
Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Current Rating (Amps): 100 A
на замовлення 755 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100A/1V 1%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: RJ45, Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Current Rating (Amps): 100 A.