SCT016-120-333
SCT016-120-333 PowerUC Electronics
2024060710393814.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 120A/0.333V 1%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.181" L x 1.220" W (30.00mm x 31.00mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Type: Non-Invasive (Split Core)
Termination Style: Wire Leads
Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz
Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm)
Current Rating (Amps): 120 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 120A/0.333V 1%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.181" L x 1.220" W (30.00mm x 31.00mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Wire Leads, Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz, Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm), Current Rating (Amps): 120 A.