SCT019-100-333
SCT019-100-333 PowerUC Electronics
2024111410553499.png
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 100A/0.333V 0.5%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.000" L x 0.610" W (50.80mm x 15.50mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Type: Non-Invasive (Split Core)
Termination Style: Wire Leads
Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz
Height - Seated (Max): 2.098" (53.30mm)
Current Rating (Amps): 200 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100A/0.333V 0.5%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.000" L x 0.610" W (50.80mm x 15.50mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Wire Leads, Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz, Height - Seated (Max): 2.098" (53.30mm), Current Rating (Amps): 200 A.