SCT024TS-100-100
SCT024TS-100-100 PowerUC Electronics
2024061310104533.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 100A/0.1A 1%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.087" L x 1.629" W (53.00mm x 41.40mm)
Termination Style: Terminal Block
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1000
Frequency Range: 50/60Hz
Height - Seated (Max): 2.953" (75.00mm)
Current Ratio: 1000:1
Current Rating (Amps): 100 A
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: 100A/0.1A 1%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.087" L x 1.629" W (53.00mm x 41.40mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Terminal Block, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1000, Frequency Range: 50/60Hz, Height - Seated (Max): 2.953" (75.00mm), Current Ratio: 1000:1, Current Rating (Amps): 100 A.