SCT024TS-300-5-1
SCT024TS-300-5-1 PowerUC Electronics
2024061310122617.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 300A/5A 0.5%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.087" L x 1.629" W (53.00mm x 41.40mm)
Termination Style: Terminal Block
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:60
Frequency Range: 50/60Hz
Height - Seated (Max): 2.953" (75.00mm)
Current Ratio: 60:1
Current Rating (Amps): 300 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 300A/5A 0.5%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.087" L x 1.629" W (53.00mm x 41.40mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Terminal Block, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:60, Frequency Range: 50/60Hz, Height - Seated (Max): 2.953" (75.00mm), Current Ratio: 60:1, Current Rating (Amps): 300 A.