SCT024TS-D-250-5
SCT024TS-D-250-5 PowerUC Electronics
2023071316492614.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 250A/5V 2%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.087" L x 1.629" W (53.00mm x 41.40mm)
Termination Style: Terminal Block
Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz
Height - Seated (Max): 2.953" (75.00mm)
Current Rating (Amps): 300 A
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 250A/5V 2%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.087" L x 1.629" W (53.00mm x 41.40mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Terminal Block, Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz, Height - Seated (Max): 2.953" (75.00mm), Current Rating (Amps): 300 A.