SCT036TS-300-5-2
SCT036TS-300-5-2 PowerUC Electronics
2024061311260553.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 300A/5A 1%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.598" L x 1.909" W (66.00mm x 48.50mm)
Termination Style: Terminal Block
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:60
Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz
Height - Seated (Max): 3.622" (92.00mm)
Current Ratio: 60:1
Current Rating (Amps): 400 A
на замовлення 800 шт:
Написати відгук
Description: 300A/5A 1%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.598" L x 1.909" W (66.00mm x 48.50mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Terminal Block, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:60, Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz, Height - Seated (Max): 3.622" (92.00mm), Current Ratio: 60:1, Current Rating (Amps): 400 A.